ĮVYKO KOLEGIJOS POSĖDIS

2022-12-16 | KOLEGIJOS POSĖDŽIAI

2022 m. gruodžio 9-15 d. Alytaus regiono plėtros tarybos kolegijos posėdyje organizuotame rašytine tvarka buvo priimti šie sprendimai.

2022 m. gruodžio 9-15 d. Alytaus regiono plėtros tarybos kolegijos posėdyje organizuotame rašytine tvarka buvo priimti šie sprendimai:
• pakeitė Alytaus regiono plėtros 2014-2020 metų plano priemonių planą (skirtas papildomas finansavimas projektams: „Turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse, II etapas“, „Kraštovaizdžio formavimas ir tvarkymas Varėnos r. savivaldybėje (II etapas)“, atlikti kiti neesminiai pakeitimai);
• pritarė pasiūlymo pateikimui Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai dėl 2023 metų priėmimo į regiono profesinio mokymo įstaigas mokymo programų ir vietų skaičiaus pagal regiono profesinio rengimo įstaigų pateiktus pasiūlymus;
• patvirtino, kad dėl konkursą laimėjusio pretendento į administracijos direktoriaus pareigas kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Sutinku, kad mano įvestas el.paštas būtų naudojamas, naujienlaiškiams gauti.